Jak to děláme!

Jak postupujeme při realizacích obejdnávek a zakázek.

Pro maximální spkojenost našich zákazníků se snažíme expedovat zásilky do tří pracovních dnů.

  1. Po přijetí objednávky ji v co nejkratší možné lhůtě předáme do výroby. I v této složité době se snažíme mít veškeré plechy ve všech barvách nabízených na našem E-SHOPU skladem, proto nám většinou nic nebrání vše včas naohýbat, zabalit a poslat.
  2. V případě zakázkového ohýbání se se zákazníkem telefonicky spojíme a skonzultujeme objednané prvky a oblast jejich použití. Tento krok děláme, abychom měli možnost zákazníkovi poradit a popřípadě ještě změnit danou lištu, či její délku. Vše pro co nejjednodušší a správnou montáž. Dále si odsouhlasíme cenu přepravného a následně jde objednávka taktéž do výroby.
  3. Pečlivě naohýbané a zabalené zásilky si od nás přepravní společnost přebírá většinou ještě v ten den, co je zásilka připravena. Další den si již zásilku osobně přebíráte na vaší adrese...

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby