Novinky v e-shopu

Rozšíření nabídky oplechování

S ohledem na požadavky našich zákazníků jsme rozšířili nabídku klempířských prvků o dva nové typy. Další novinku naleznete v sekci Spojovací materiál a to Krycí kloboučky.

 - Rohová lišta RŠ 125 pro závětrnou lištu zahakovací

Rohová lišta rš 125 pro zahakovací závětrnou lištu se používá u montáže natavení asfaltovými pásy. V tomto případě se nejprve namontuje rohová lišta, která se přitluče hřebíky do prkenného bednění a následně se na ní nataví asfaltový pás. Po natavení asfaltového pásu se na tuto lištu namontuje závětrná lišta zahakovací, která se přišroubuje do čelního bednění. 

 - Okapnice RŠ 167

Okapnice rš 167 se používá při zhotovení dvou a tříplášťových střech, pod difuzní folii jako odvedení kondenzátu z difúzní folie mimo konstrukci střechy. Dále je možno ji použít na menších střechách jako ukončení střešního pláště u okapové hrany, závětrné lišty či atiky - všude, kde je potřeba vodu odvést po spádu ze střešní konstrukce pryč.

 - Krycí kloboučky

Krycí kloboučky se používají k zakrytí natloukací hmoždinky nebo hřebíku, kterým přiděláváme klempířské lemování do stěny. Aplikují se na silikon.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace